Hakkımızda

1992 yılında Nilüfer İnşaat adıyla inşaat sektörüne ilk adımını atan firmamız, 2010 yılında tarihi bina ­restora­syonu, tasarım ve kurumsal yapı bakım onarım ekiplerinin kurulmasıyla Nilüfer Grup adını almıştır. Bünyesindeki her grup konusunda profesyonel bireylerin bir araya gelmesiyle oluşturulmuş “söz verdiğimiz gibi” ­ilkesiyle uzmanlaştırılmıştır.

İnşaat grubumuzun öncelikli hedef yapıları, villa ve ­konak projeleridir. Anahtar teslim projelerle çalışan ­ekibimizi, tasarım ekibimizin mimarları ve inşaat mühendislerimiz desteklemektedir.

Ana iş kalemlerimizden bir diğerini oluşturan tarihi eser restorasyon ekibimizin ana faaliyet alanını İstanbul projeleri oluşturmakta, ekibimizi sadece restorasyon ­alanında çalışan mimar, restaratör, taş ve hat ustalarımız oluşturmaktadır.

Faaliyet alanlarımızın tamamında ana desteği aldığımız tasarım ve imalat ekibimizi yurt içi ve yurt dışında birçok otel, konser salonu, opera salonu, restoran, villa, konak projeleri çizmiş ve uygulamasında görev almış tanınmış mimarlar grubu oluşturmuştur. Nilüfer Grup 10 yılı aşkın süredir, ülkemizde bulunan bazı elçilik ve konsolosluk binalarının uzman ekibiyle bakım ve onarım iş ortaklığını yapmaktadır. Firmamız iş ortaklığı yaptığı ülkelerin ilgili makamlarının ülkemizde danışman firması olma görevini de üstelenmeye devam etmektedir.

Nilüfer Grup olarak faaliyet gösterdiğimiz her alanda ­hayallerine ulaşan mutlu iş ortakları için çalışmalarımıza aynı istek ve özveriyle devam ediyoruz.

KALİTE POLİTİKASI

Nilüfer Grup müşterilerine en yüksek standartta ­profesyonel servisler sunmayı ilke olarak benimsemiştir. Firmamız en yüksek kalite, devam eden müşteri ­memnuniyeti, iş güvenliği, çevre koruma ve maliyet ­kontrolü uygulayarak sürekli iyileşme ve gelişmeyi hedeflemektedir.

MİSYON, VİZYON VE DEĞERLER

- Müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetleri profesyonel bir anlayışla yerine getirmek
- Şirketimiz ve müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda kaynakları ekonomik, verimli ve etkin olarak kullanmak,
- Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve toplum ile sıcak ilişkiler kurmak,

Gelişimi devam ettirerek sektördeki konumumuzu en üst seviyeye çıkartmaktır.

VİZYONUMUZ:

- Dürüstlük, doğruluk, eşitlik gibi değerlerle örnek olmak.
- Müşterilerimizin memnuniyetini devam ettirmek için en son inşaat teknolojileri ve yüksek kalitede servislerimizi sunmak,
- Projelerimizi zamanında tamamlayarak, müşterimizin yatırımını en etkin şekilde kullanmak,
- Çevreye duyarlı, ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmak
- Sektörde lider, başarıları, örnek servis ve projeleri ile isminden övgü ile bahsedilen bir inşaat şirketi olmak.